Kai N5250

KAI N 5250 - Krejčovské nůžky 10" (250mm) Univerzální krejčovské nůžky pro většinu běžných prací. Ostré břity snadno dělí materiál, který se mezi ně díky zaobleným špicím...
Doporučená nabídka Šicí stroje

Skladem • 1 variantaZdarma11 recenzíDalší informace

Druh
nůžky

Opravdu kvalitní nůžky.
    Doporučuji, používám je v čalounické výrobě.

• Krásně ostré
    • Stříhají skoro samy
    • Sešroubované, nikoliv snýtované (to se sice za tu cenu dá čekat, ale nikde to moc nepíší)
    • Nestojí, jak by prý krejčovské nůžky stát měly... Což mně osobně vůbec nevadí

• Kvalitní nůžky

Toto byl dárek,ale já sama je používám 15let bez nutnosti broušení.Všem doporučuji.

Druh
nůžky

KAI N 5250 - Krejčovské nůžky 10" (250mm)

Univerzální krejčovské nůžky pro většinu běžných prací. Ostré břity snadno dělí materiál, který se mezi ně díky zaobleným špicím snadno nasouvá. Ergonomicky tvarované rukojeti z měkčeného neoprenu usnadňují obsluhu.

Opravdu kvalitní nůžky.
    Doporučuji, používám je v čalounické výrobě.

• Krásně ostré
    • Stříhají skoro samy
    • Nestojí, jak by prý krejčovské nůžky stát měly... Což mně osobně vůbec nevadí

• Kvalitní nůžky

• , zakoupeno v Sewi - sicistroje.biz

• používáme tyto nůžky v naší firmě již dlouho
    • -

používáme tyto nůžky v naší firmě již dlouho. Jsme spokojeni.